KONST / Litografier / Färglitografi 13016003
nr 1301 6003
Jan Svenungsson
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/74. Bladets mått: 65x50 cm
Jan Svenungsson, svensk konstnär född 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:24:53
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)